Americký Drak

18. června 2008 v 19:15 |  American Dragon

Americký Drak

Americký Drak:Jake Long je komediálně-akční seriál o Jakeu Longovi, třináctiletém čínsko-americkém chlapci, který se snaží najít rovnováhu mezi svým životem skateborďáka z New Yorku a zároveň zvládnout své mystické síly amerického draka, ochránce všech magických tvorů žijících tajně v lidském světě. Žonglování mezi dědečkovým náročným výcvikem a nástrahami dospívání promění Jakeův život v nekonečnou řadu komických zápletek, zvášt když se ještě ukáže, že holka, která se mu líbí, je chráněnkyní jeho největšího nepřítele.
American Dragon - Většina lidí si draky představuje jako příšery, které je potřeba kvůli přežití zabít, ale pravda je jiná. Opravdoví draci jsou normální lidé, kteří žijí mezi námi.
Jake Long je potomek prastarého rodu draků a je jeho povinností střežit komunitu magických tvorů, kteří žijí v tajnosti mezi lidmi v New Yorku.American Dragon:Jake Long je založena na populární televizní show vysílané na Disney Channel. Hlavním hrdinou je Jake, kterému byla unesena jeho přítelkyně Rose jeho nepřítelem Dark Dragonem. Jake se vydá na její záchranu a na své cestě bude muset bojovat s nejrůznějšími nepřáteli jako jsou kyklopové, medúzy nebo jeho hlavní nepřítel Dark Dragon. S Jakem projdete 5 odlišných světů ve více než 20 levelech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama