Listopad 2008
Další wally

10. listopadu 2008 v 18:27 American DragonRose obrázky

10. listopadu 2008 v 18:02 American Dragon
American Dragon Screeny episode 12

10. listopadu 2008 v 17:56 American Dragon

Tenhle díl mama taky ráda

American Dragon Screeny episode 21

10. listopadu 2008 v 17:46 American Dragon

zdroj:american---dragon.blog.cz


Kritika - American Dragon Jake Long

9. listopadu 2008 v 21:28 American Dragon  • Mnoho publik mělo smíšené názory o osobnosti Jakea: Asijec-Američan kdo ' přílišně ' mluví ve slangu ulice. Nejvíce měl rád to nebo byl lhostejný, zatímco jiní opovrhovali tím pro bytí ' příliš znervózňující '. Není tam žádná pochybnost tea Jakeova osobnost je pocta sekundě a třetina-generační přistěhovalci, kteří ochotně obejali americkou kulturu (a přizpůsobený k jeho rozlišným přízvukům). Toto může také vysvětlit to proč Jake transformuje do westernu-drak stylu místo toho východní-drak stylu jako Lao Shi.
  • Mnoho publika a dlouhodobí fanoušci mají smíšené názory na Season 2. Nejvíce být šokovaný, že vidí novou animaci na novém období této přehlídky. Styl charakteru se měnil dramaticky, takový jako Jake nová dračí forma přijme více východní-stylově dračí forma jako Lao Shi.

Výroba - American Dragon Jake Long

9. listopadu 2008 v 21:26 American DragonAmerický drak: Jake Long byl vytvořen Jeffem Goodeem, kdo také vytvořil hitovou MTV sérii Svlečený. Walt Disney animace televize objednala parafovat 24 30-epizody minuty pro první období, všichni který byli děláni. To bylo první vysílání ve Spojeném království na Disney kanále 4. ledna 2005 a ve Spojených státech na kanále Disneye 21. ledna 2005 a na Toonovi Disney v únoru 2006 . To také bylo vysíláno na rodinném kanále v některých místech.Ústřední melodie je vykonávána skupinou Mavin, předtím známý jak ' odznak '. Ústřední melodie pro Season 2 je vykonáván skupinou Jonas Brothers.To bylo oznámil to Steve Loter, kdo sloužil, zatímco ředitel Disney kanálu je Kimm možný by se připojil k přehlídce pro jeho druhé období jako ředitel a výkonný výrobce (podél aktuálních výkonných výrobců, Matt Negrete a Eddie Guzelian). Nicméně, následovat Disneyovo opakování "Kim možný" pro čtvrté období, Loter by pokračoval v jeho roli jako ředitel, ale ještě sloužit jako výkonný výrobce "Jake Long." sebrat Filippi, kdo také dělal nějakou režijní práci na "Kim možný," bude být nový ředitel "Jake Long." Steve Loter potvrdil, že přehlídka bude kompletně změněná. Všechny charaktery, pozadí, etc. bude být přebudovaný. A to je vše co jsem našel o výrobě :o))) samozřejmně tam jsou chyby ,protože to bylo dříve v angličtine :o) ,ale alespon neco o výrobě se snad da prečíst :DDDD + super obrázek :D ↓↓
Oblíbené weby - o Americkém draku

9. listopadu 2008 v 21:21 American DragonTakže jsem se rozhodl udělat takove oblíbené stranky budou zde jen stranky na ,kterých je Americký drak :o)
.
.
.
.
.
.

Juniper Lee vs. American Dragon

9. listopadu 2008 v 21:19 American Dragon


Takže jsem našel novej seriál Juniper Lee ,bohužel zatím newím o čem je ,ale stačí ,když vám ukažu obrázky ,které jak sami uvidíte jsou zajimavé ,protože postavy z Juniper Lee jsou obličejově podobně jako postavy z Americkeho Draka !!! Což jsem se divil :D kouknete pod perex na podoby ↓↓ Je to fakt drsnéééé :DDDDDDDDAmerican dragon: Jake Long 2

9. listopadu 2008 v 21:09 American DragonPokud máte JETIX můžete se tam kouknout na: American dragon: Jake Long
V pokračování článku se toho dozvíte více:-)